İnternet sitesini kurmak isteyenler için pek çok avantaja sahip olan hazır e-ticaret paketleri, kendi içerisinde çeşitlere ayrılmakta olup her biri farklı özelliklerle hazırlanmıştır. Bu sayede paketler tüm ihtiyaçlara yanıt vermektedir. Büyük hacimli şirketler ya da küçük hacimli işletmelerin bu paketleri tercih etmeleri, site kurarken ciddi faydalar sağlamaktadır. Paketin içerisinde yer alan ödeme sistemleri, sanal POS hizmetleri, altyapı sağlayıcıları, veri güvenliği, özel kargo anlaşmaları, SEO uyumlu olması, sosyal medya entegrasyonu yapılabilmesi, online alışveriş alanlarında kullanılabilmesi gibi özellikler kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Özellikle e-ticaret tasarım yönünden müşterilerin beklentilerini karşılayacak sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Bu gibi avantajlar nedeniyle, paketlere olan ilgi her geçen gün artmaktadır.

E-Ticaret Paketi Çeşitleri

Hazır e-ticaret paketleri, özelliklerine bağlı olarak farklı seçeneklere ayrılmıştır. Bunların ilki ücretsiz paket olup, siteniz için nelere ihtiyacınız olduğunu daha iyi kavramanızı sağlayan ve belli bir süre boyunca kullanılabilen pakettir. Ücretsiz paket içerisinde ürün sergileme, responsive temalar, ücretsiz SSL ve hazır ödeme sistemi gibi özellikler yer almaktadır. Bunlardan yararlanabilmek için adı, soyadı, telefon numarası, e-posta adresi, mağaza adı gibi temel bilgilerin girilerek kayıt oluşturulması gerekir.

Ücretsiz hazır e-ticaret paketleri haricinde Personal, Plus, Professional gibi paketler de müşterilerin beğenisine sunulur. Kullanım eğitimi, kendi alan adınız, bayiler için XML oluşturma, tüm banka kartları için sanal POS kullanımı, sınırsız trafik ve ziyaretçi, ücretsiz SSL sertifikası, e-ticaret tasarım, sınırsız marka ve kategori, mobil uyumlu temalar, SEO uyumlu e-ticaret yapısı gibi özellikler tüm e-ticaret paketleri içerisinde mevcuttur.

Hazır E-Ticaret Paketleri ve Fiyatları

E-ticaret paketlerinin fiyatları sahip olduğu özelliklere bağlı olarak farklılık gösterir. Paketin içerisindeki özellik sayısı arttıkça, buna bağlı olarak fiyatlarında da artış görülür. Alanında uzman KOBİSİ ekibini tercih edip senelik paket satın alırsanız, ödemelerde %15 indirim yapılmaktadır. Aylık ödeme yapıldığında da herhangi bir taahhüt olmayan, istediğiniz zaman sistemden ayrılabilirsiniz. İnternet üzerinden satın alacağınız paketlerde siteye özel indirimler yapılmakta olup, bu sayede daha uygun fiyatlardan en avantajlı özelliklere sahip olabilirsiniz.

E-Ticaret Paketlerinin Avantajları

E-ticaret tasarım yapabilme olanağı paketlerin en yararlı özellikleri arasında yer alır. Paket sayesinde her biri kolay kullanılabilen e-ticaret temalarına sahip olabilirsiniz. Özgün tasarıma sahip olacak şekilde hazırlanan temalar aynı zamanda duyarlı olma özelliğine de sahiptir. Böylece tüm kullanıcılar sitenizi istediği çözünürlükte ve boyutta kullanabilecektir. Bu gibi özellikleri dikkate alarak hizmet veren KOBİSİ, e-ticaret tasarım ekibi sayesinde size ihtiyacınız olan siteyi en kolay şekilde hazırlayıp teslim etmektedir.