Faaliyet hayatına adım attığı ilk gün belirlemiş olduğu yüksek kalitede hizmet, maksimum müşteri memnuniyeti ilkesine sadık kalarak emin adımlarla gelmiş olduğu bu yolda, hizmet verdiği alanda bütün rakip firmaları geride bırakarak Sharp özel servisi konusunda bir numaraya yükselen firmamız Özel Sharp Servis yanınızda olmaya devam ediyor.

Sharp markalı bütün ürünleriniz için sağlamış olduğumuz teknik servis ayrıntılarımız diğer firmalar ile kıyaslanamayacak kadar avantajlı ve kullanıcı dostudur. Uzman ekibimizden son derece profesyonel teknik hizmetlerin yanı sıra hızlı servis konusunda kendimizi aynı gün servis hizmeti sağlayabilecek kadar çok geliştirdik ve geliştirmeye de devam ediyoruz.

Haftada her gün sizin sorularınız ve sorunlarınız için telefon başında hizmet veren çağrı merkezi ekibimiz için saat sınırımız bulunmamaktadır. Yani 7/24 aktif bir biçimde çalışan, sizlere en iyi hizmeti sağlamak adına her geçen gün daha iyiye giden müşteri destek çağrı merkezi ekibimiz sayesinde size sadece bir telefon kadar uzaktayız.

Hizmet vermekte olduğumuz bölgede bir numara özel servis hizmeti sağlayan Özel Sharp Servis firmamız yaptığı her işin arkasında kendinden emin bir biçimde durduğunu 1 yıl garanti paketi ile kanıtlamaktadır.

Yedek parça değişimlerinde tamamen orijinal Sharp parçaları kullanarak sizi ve cihazlarınızın iyiliğini düşünür. Firmamız Sharp kalitesine paralel bir biçimde her geçen gün daha iyiye giderek sizlere sunduğu hizmet ile faaliyetlerine devam etmektedir.

İnternet adresimiz: Sharpservis.co