Mevsim geçişlerinde cilt oldukça hassaslaşır. Cilde yaz-kış düzenli bakım uygulanmalıdır. Özellikle kış şartlarında cilt kurur, pul pul dökülür, elastikiyetini kaybeder ve mat bir görünüme bürünür. Bu tür olumsuzlukları önlemek için cildi düzenli nemlendirmek şarttır. Yıpranmış cildi tedavi etmek ve cilde parlaklığını geri kazandırmak için onarıcı bakım uygulanmalıdır.

Bepanthol ile Kışa Hazırlık

Siz ve sevdikleriniz Bepanthol’ün kusursuz bakımıyla kışa hazırsınız. Bepanthol kremin içeriğinde bulunan Pro-Vitamin B5, lanolin ve doğal zeytinyağı özleri kendiniz ve sevdikleriniz için ideal bakımı sağlar. Kuru ve hassas ciltler için cilt üzerinde koruyucu bir kalkan oluşturur. Bepanthol kremi her duştan sonra vücudunuzu nemlendirmek için kullanabilir, kaybolan ışıltısınız cildinize geri kazandırabilirsiniz. Bepanthol cilt bakım kremiyle dış etkenlere bağlı cilt derisinde pullanma, çatlama, gerginlik gibi sorunları ortadan kaldırmanız mümkündür. Dudak kremi ise soğuktan kurumuş ve çatlamış dudaklara, elastikiyetini geri kazandırır ve yumuşacık bir hisse kavuşturur.

Bepanthol ve Bebek Bakımı

Bepanthol, bebeğinizin cildini nemlendirir, cildin pürüzsüz, esnek ve yumuşak kalmasını sağlar. Parfüm, koruyucu madde, renklendirici, paraben içermeyen yapısıyla bebekler için güvenilirdir. Siz de sevdikleriniz ve kendiniz için Bepanthol ürünlerine https://www.kozmela.com/bepanthol ‘un uygun fiyat avantajları ve kaliteli alışveriş seçeneklerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz.