image

İstanbul’da gezilecek yerler denince çok sayıda yer, mekan aklımıza geliyor elbette.Ancak ailece gezilecek yerler ile çocuklarımızında eğlenebileceğiz iyi bir zaman geçirebileceğimiz yerler arayışında olanlar için tema park, eğlence merkezleri, akvaryumlar ile ilgili bir yazı hazırladık.

Ailece Gezilecek Yerler

Başta Florya’da yer alan İstanbul akvaryum ile başlıyoruz ve sonrasında tema park ve çocuk şehirlerini inceliyoruz.

İstanbul Akvaryum

Dünyanın en büyük tematik akvaryumu olan İstanbul Akvaryum ailece gezebileceğiniz ve hoş vakit geçirebileceğiniz yerlerin başında geliyor.

Vialand Tema Park

İstanbul’da bulunan en büyük tema park olan Vialand ile ailece eğlenceli bir zaman geçirebilirsiniz.Vialand İstanbul ile NefesKesen ünitesi ve adrenalinden çok hoşlanmayanlara İstanbul’un sırları üniteleri önerilebilir.Vialand biletleri de yaz aylarında yapılan kampanyalar ile oldukça uygun olabiliyor.

Jurassic Land

Milyonlarca yıl önce yaşamış olan dinozorları yeniden görmeye nedersiniz?

KidzMondo

Çocukların şehri olan KidzMondo İstanbul ile çocuklar çok eğleniyorlar.Gelecekte hayal ettikleri meslekleri şimdi den yaşıyorlar ve eğlenceli vakit geçiriyorlar.Sizde KidzMondo ile çocuklarınızla hoş bir zaman geçirebilirsiniz.En uygun bilet fiyatlarını ise www.eglenje.com adresinden bulabilirsiniz.

Viasea Tema Park 

Tuzla’da bulunan Viaport Marina içerisinde yer alan Viasea Tema Park ile anadolu yakasında kalanlar için en büyük tema park olma özelliğini taşıyor.Ayrıca içerisinde bulunan Viasea Akvaryum da gezilecek yerler arasında bulunuyor.Viasea hem tema parkı hemde akvaryumu olmasıyla ailece gezebileceğiniz harika bir yer.