Özel İstanbul İmmergas Servis olarak uzun zamandan beri evlerde kullanmakta olduğunuz cihazların bakım ve onarım işlemlerini profesyonel bir şekilde yapmak için hizmet vermeye devam ediyoruz. Bugüne kadar sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde onlarca mutlu müşteri elde ettiğimiz söyleyebiliriz. Unutmayın ki elektronik sisteme sahip olan cihazları müdahale etmeden önce mutlaka profesyonel kişiler tarafından destek almanız çok daha uygun bir tercih olacaktır. İmmergas Servis ekibi olarak meydana gelebilecek tüm problemlere karşı size profesyonel bir şekilde hizmet verebiliriz.

7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekilde hizmet vermeye devam eden çağrı merkezimiz üzerinden bize istediğiniz zaman ulaşma ve hızlı bir şekilde hizmet alma hakkına sahip olacaksınız. Aynı zamanda diğer özel servislerde olmayan ayrıcalıklarından bir tanesi de bir yıl boyunca parça değişimi ve işçilik konusunda garanti veriyor olmamızdır.

Sunmuş olduğumuz bu avantajlı hizmetler sayesinde eğer cihazları kullanırken bir sene içerisinde aynı parçalardan problem meydana gelecek olursa tamamen ücretsiz olarak yeniden değiştirme ve hizmet alma hakkınızı saklı tutmuş olacaksınız İnternet üzerinde bulunmakta olan iletişim bilgilerimiz sayesinde hemen bizimle iletişime geçebilir ve ekip arkadaşlarımızın harekete geçmesi için ilk talimatları verebilirsiniz.

Gerekirse ekip olarak evinize kadar gelecek ve cihazların onarım işlemlerini bu şekilde sürdürerek sizi eşyalarınızı taşıma derdinden de büyük oranda kurtarmış olacağız. Sizleri de aramızda görmekten dolayı mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyoruz.