Kalitenin Türkiye’deki adresi olan Buderus firması, ısıtma sistemlerinde lider bir marka olarak uzun yıllardır hizmet sunmaktadır. Dayanıklı, kaliteli ve son teknoloji ürün grupları üreten firma, geniş bir satış ağıyla tüm Türkiye’ye hizmet sunmaktadır. Isıtma denildiğinde akla ilk gelen firmalar arasında bulunan Buderus, ürünleriyle kalitesini ispatlamış, yıllara meydan okuyan cihazlar geliştirmektedir. Satın alacağınız her Buderus ürünüyle yıllar boyunca sorunsuz çalışan bir cihaza sahip olursunuz. Zaman içerisinde oluşabilecek yıpranma ve arızalarda Buderus ürünü kullanan tüketicilerin yanında olabilmek için oluşturduğumuz Buderus Servis hizmetlerimizle markanın tüm ürünlerine tamir ve bakım hizmeti sunuyoruz.

Buderus servis hizmetimiz markanın ürünlerinde uzmanlaşmış geniş bir kadro tarafından sunulmaktadır. Satın alacağınız bakım paketiyle ürününüzün ömrünü uzatabilir, cihazınızın arızalanma ihtimalini en aza indirebilirsiniz. Periyodik bakım için adresinize gelecek olan ekiplerimiz, Buderus cihazınızın her türlü bakım işlemini titizlikle gerçekleştirecektir.

Arıza durumunda yine hızlı bir servis imkanı sunan firmamız mobil ekiplerle sunduğu servis hizmetiyle sektörde ön plana çıkan firmalardan bir tanesidir.

Buderus servis hizmetlerinde sektördeki lider firma olmanın gururunu yaşayan firmamız 7 gün 24 saat boyunca sunduğu hizmeti sayesinde en acil tamir işlemlerinize anında müdahale etmektedir. 444 88 48 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize ulaşarak kaydınızı yapabilir, sizler için sunduğumuz kaliteli ve güvenilir servis olanağımızdan gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz. Tüm Buderus ürünleri firmamız sayesinde artık emin ellerde.

Web: Buderus-servis.org