Araç kiralama konusunda alanında uzman personeller ile görüşme sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise ElitcarRental firmamız ile iletişime geçmek olacak. 20’nin üzerinde marka ve 60’ın üzerinde model seçeneğine sahip araçlardan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Türkiye’de 13 şehir ve 9 havalimanı ile anlaşmalı olarak çalışan firmamız lüks, konforlu araçlar dahil olmak üzere ucuz araba kiralama konusunda sizlere destek olmakta. Full kaskolu araçlar uygun fiyat aralıkları ile sizlerin hizmetinizde olacak. Kolay ve anlaşılır kullanışlı ara yüze sahip olan web sitemize erişim sağlayarak araçlarımızı inceleyebilirsiniz.

https://elitcarrental.com adresinden sitemize erişim sağlayabilirsiniz. Her türlü soru ve sorunlarınız için ise 444 4 315 çağı merkez numarasından bizlerle iletişime geçmeniz mümkün olacak.

Araç Kiralamada Kaliteli Hizmetler

Araç kiralama hizmetleri için müşterilerimizden ehliyet ibrazı ve kiralama kontratı gibi bazı belgeleri imzalamaları istenir. Kiralama kontratında imzası olan ve belirtilen kişiler dışında herhangi bir kimsenin kiralanan aracı kullanması kurallara aykırıdır. Böyle bir durum sonucunda oluşabilecek kazalarda kasko ve sigorta işlemleri geçersiz sayılacak.

Araç Kiralama Süresi Hakkında

Kişiler uzun vadede ve kısa vadede araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilir. Araç kiralama süresi en az bir gün olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra daha uzun vadede kiralama işlemlerinde de bulunmanız mümkün. Araçlarımızın tamamı full kaskoludur. Ayrıca 2016-2017 düşük kilometreli araç kiralama hizmetlerimizden yararlanmanız mümkün olacak. Olası gecikmeler durumunda ise;

Olası gecikmeler durumunda ise;

Herhangi bir nedenden dolayı anlaşma şartlarında geçen sürenin dışında yapılan gecikmelerde çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Gecikmenin zamanında haber verilmediği durumlarda ise geçerli gün süresi kredi kartı ya da banka yolu ile sizden tahsil edilecektir. Ucuz araba kiralama işlemleri adına bizlerle iletişime geçmeniz uygun olacak.

Araçların Yakıt Durumu Hakkında

Kişiler araçları boş teslim aldığında iade alınmakta. Bunun dışında araçların boş depo yakıtı ile teslim edildiği durumlarda da iade geri alınır.

Havalimanında Araçlar Bulunduğunuz Noktaya Teslim Edilir

Havalimanı teslimlerinde havalimanı yolcu çıkış kapısında isminiz yazılı tabela ile teslimat personellerimiz araçlarınızı sizinle iletişim kurarak teslim etmekte. Uçak iniş saatlinizi belirtmeniz durumunda personellerimiz verdiğiniz uçuş saatini takip ederek ve bagaj alma işlemlerinizi de hesaba katarak hiç bekletmeden ayağınıza kadar araçlarınızı getirmekte.

Araç tesliminde bulunan personellerimiz sözleşme işlemlerini size getirmiş olduğu araç yanında sözleşme yapar. Aracınız ise rezervasyon saatinde belirtilen süre içinde size teslim edilir.

Ucuz araba kiralama işlemleri adına firmamıza güvenle başvurabilirsiniz. Otogar noktasına da hizmetlerimiz bulunmakta. Ancak terminallere yakın bir mevkide ofisimiz bulunmadığından dolayı uzaklık hesap edilerek sizden teslim ücreti temin edilecektir.

Sigorta Hizmetleri

Kiralama sözleşmesinde de yer alan sigorta işlemleri adına ekstralar ve fiyata dahil olanlar açık bir şekilde belirtilir. Sigorta seçeneklerini detaylı bir şekilde inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Kiraladığınız araca göre sigorta detayları ve ücretler değişiklik gösterecektir. Araç kiralama işlemlerinde rezervasyon işlemleri için rezervasyon onay belgesi ve kiralama sözleşmesindeki maddeler geçerli olacaktır.