Ürün ya da hizmetinizi internet üzerinden satışa çıkarmak istediğinizde e-ticaret sitesi paketleri sizin için gerekli hale gelecektir. Site kurulumunuz için gerekli olan tüm detaylar bu paketler içerisinde yer almaktadır. Burada önemli olan nokta paketi güvenilir ve kalitesiyle ön plana çıkan bir firmadan satın almanızdır. Aynı zamanda fiyatların da uygun olması kurulum aşamasında karşılaşacağınız maliyetlerin minimum düzeyde olmasını sağlayacaktır. Ancak bunun öncesinde Kobisi aracılığıyla destek alabileceğiniz e-ticaret sitesi ile ilgili temel bilgilere hakim olmanızda yarar vardır.

E-ticaret siteleri markanızın daha iyi tanınmasına katkısı büyüktür. Fiziksel mağazalara kıyasla bu siteler 7 gün 24 saat boyunca açıktır. Bu sayede ziyaretçi trafiğiniz hiç kesilmeyecektir. Ancak sitenizin her zaman en çok tercih edilenler arasında yer alması için başta SEO olmak üzere birçok noktaya özen göstermeniz gerekir. E-ticaret paketleri nedir diye baktığınızda her bir paketin SEO çalışmasını desteklediğini görebilirsiniz. Bu çalışmalar sayesinde web siteniz arama motorunda arka sıralarda kalmayacaktır.

E-Ticaret Sitesi Firmaları

E-ticaret sitesi yapan firmalar genellikle fiyat ve kalite yönünden birbirinden ayrılmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren firma her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla servis eder. Bu durumun en bariz örneği e-ticaret aylık paket seçeneklerinde mevcuttur. Aylık paket fiyatları ve içeriğine göre müşteriler seçim yapmakta, ihtiyacına en uygun paketi tercih etmektedir. Paketler mobil uyumlu tasarım, ücretsiz SSL sertifikası, günlük yedekleme, telefon üzerinden sipariş gibi ortak özelliklere sahip olmasına karşı hizmet sayısı ve çeşitliliği açısından farklılık gösterir. E-Ticaret sitesi satın al hizmetleri için geçerli olan bu durumu kendiniz için avantaja dönüştürebilir, böylece kurulumunu en hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz.

En Uygun E-Ticaret Paketleri

En uygun ve en iyi e-ticaret paketleri arıyorsanız sizin için en doğru firma Kobisi olacaktır. Firma bünyesinde e-ticaret sitesi kurmak için birbirinden avantajlı paketler yer almaktadır. Bu paketler kendi içerisinde Prime, Business, Professional, Plus, Personal gibi çeşitlere ayrılır. İlk düzey personal olup paketin içindeki özellik sayısı arttıkça prime pakete kadar çıkmaktadır. Dilerseniz seçim aşamasında e-ticaret paketleri karşılaştırması yaparak kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Paket fiyatlarında internet sitesine özel indirimlerin olması sizin için avantaj sağlayacaktır. İsterseniz hem e-ticaret sitesi nasıl kurulur diye öğrenmek hem de e-ticaret paketleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak adına Kobisi ile iletişime geçebilirsiniz.