İnternetten alışveriş yapma alışkanlığı git gide artmaya başlıyor. Günümüzde artık birçok marka ürün veya hizmetlerini insanlara daha hızlı ve daha kolay bir şekilde ulaştırmak için çeşitli sistem altyapılarını geliştirerek insanların güvenli bir şekilde alışveriş yapmasına olanak sunmaktadır. İnsanlarda saatlerce mağazaları gezmek yerine çeşitli internetten alışveriş imkanı sunan firmaların web sitelerine erişim sağlayarak beğendikleri ürün veya hizmetler üzerine sipariş oluşturup alışveriş yapmaktadırlar. Günümüzde internetten alışveriş siteleri birçok farklı ödeme seçeneği ile müşterilerine alternatif seçenekleri sunsa da müşteriler kredi kartı ile internetten alışveriş yapmaya halen çekinmektedirler. Nedeni ise güvenlik konusunun zayıf olmasından şüphelenmeleri üzerinedir. Bu durumdan ötürü sanal kart olarak tabir edilen ve oldukça güvenli bir ödeme sistemi olan Astropay ve benzeri sanal kartlar tamamen kod algoritmasından oluşan ve oldukça hızlı alışveriş yapma imkanı sunan bir ödeme seçeneğidir. Tüm dünyada sıkça kullanılmakta olan Astropay sayesinde milyonlarca insan internetten tüm alışveriş işlemlerini hızlı ve güven içerisinde gerçekleştirmektedir.

ASTROPAY GÜVENLİ MİDİR ?

Astropay tamamen sanal bir yapıya sahip olup 16 haneli kod, son kullanım tarihi ve ayrıca güvenlik kodundan oluşan işleyişi kredi kartı ile aynı olup kredi kartı gibi plastik veya benzeri malzemelerden üretilen bir tipte değildir.Astropay bayilerinden satın aldığınız bakiye işlemi sonrasında size sunulan 16 haneli kod ve gerekli diğer bilgiler neticesinde kullanabileceğiniz bir ödeme türüdür. Plastik kredi kartları çalınmaya veya kaybolmaya meyilli bir ürün olduğu gibi aynı zamanda manyetiğinin bozulmasında büyük bir sorun yaşatmaktadır. Bu yüzden herhangi bir çalınma veya benzeri durumlarla karşı karşıya getirmeyen Astropay sanal kartlarından herhangi birine sahip olmanız daha mantıklı olacaktır.

ASTROPAY’I NEREDEN SATIN ALABİLİRİM

Astropay satın almak için internetten Astropay Al terimlerini kullanarak karşınıza çıkacak olan çok sayıda site içerisinden herhangi bir firmadan satın alabilirsiniz. Güvenlik konusunda firmanın iletişim bilgilerine ve referanslar var ise referanslarına bakarak teyit ettikten sonra satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Akabinde Astropay’ın anlaşmalı olduğu alışveriş sitelerine erişim sağlayarak dilediğiniz ürünü veya hizmeti sepete attıktan sonra ödeme seçenekleri arasında yer alan Astropay metodunu seçerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenli Astropay Al http://www.astropaycard-tr.com