Ferroli Servis ekibi uzun yıllar önce kurulmuş olan ve insanların evlerde sık sık kullanmakta olduğu mutfak eşyaları veya elektronik cihazlar üzerinde meydana gelen problemleri çözmek için hizmet vermeye devam eden özel servisler arasında yer alıyor. Genellikle insanların aklıma özel servis denildiği zaman teknik servis kadar profesyonel bir şekilde hizmet vermeyen, sahte yedek parçaları kullanan ekipler akla geliyor. Fakat bahsetmiş olduğumuz bu durumun özellikle son yıllarda ciddi anlamda değişiklik gösterdiğini söyleyebiliriz.

Bir Tıkla Ferroli Servis Kapında!

Elimizde marka ve modeli her ne olursa olsun birçok cihaz için tamamen orijinal yedek parçaları bulunduruyor ve uygulama işlemini profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Üstelik yapmış olduğumuz uygulamada garanti verdiğimiz için herhangi bir şekilde problem çıkmıyor. Eğer siz de Ferroli Servis ekibi ile beraber çalışmalar yapmak istiyorsanız sitemiz üzerinde bulunmaktadır içerisinde çağrı merkezimizi üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Çağrı merkezimiz sizlere çok daha kaliteli bir şekilde hizmet verebilmek için 24 saat boyunca aktif şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Böylece gece geç saatlerde dahil olmak üzere istediğiniz zaman bizi arayabilir ve sunmuş olduğu hizmetlerden faydalanmak için destek talep edebilirsiniz.

Ekip arkadaşlarımız siz bizi aradıktan sonra gerekirse evinize kadar gelecek ve böylece evden dışarıya çıkarılması zor olan cihazların bakım ve onarım işlemlerini çok daha sorunsuz bir şekilde yapma fırsatını elde edeceksiniz.