Malum vatan borcu, memleket meselesi, yurttaş olma gereği ve yurttaşlık bilinci.. Yani başlıkta yazıldığı üzere; askere gidiyorum dostlar.

Çok uzun tutup vaktinizi boş sözlerimle almak istemiyorum fakat tek tek görüşme imkanım olmadığı için buradan yazmak istedim.

Yaklaşık 1 ay kadar Ankara Mamak’ta MEBS Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığında olacağım. Oradan da Kıbrıs Gazimağusa’da 28. Mekanize Piyade Tümeninde 4,5 aylık bir askerlik beni bekliyor olacak. Siteye bir de sayaç koydum, ne zaman geleceğimi de oradan görebilirsiniz :)

Nasıl bir yere gidip ne koşullarla karşılaşacağımı henüz bende hiç bilmiyorum. Eğer imkan olursa ne durumda olduğumu, neler yaşadığımı ve nelerle karşılaştığımı yine buradan paylaşırım inşallah.

Sağ salim dönersek yazacak, paylaşacak sanırım çokça şey birikmiş olacak. Söylediklerine göre düşünmek için bolca vakit oluyormuş, özellikle de gece nöbetlerinde. Bu yüzden küçük bir ajanda yanıma almayı ihmal etmiyorum :)

Şu anda evimde geçirdiğim son gecem. Elvedaları da oldum olası sevmiyorum :)

Hiç tanımadığım, buradan sadece blogu anonim olarak takip eden; zaman zaman anonim olarak halimi hatırımı soranları da özleyeceğim. Maillere ve mesajlara yine fırsatım olur olmaz dönüş yapacağım.
Hatalarım olmuştur dostlar, bilirim ve af beklerim.
Beni dualarında unutmayacağını bildiğim dostlarım olduğunu bilerek askere gidiyorum. En güzeli de bu sanırım.
Sağlıcakla.