Arçelik Servis İzmir sektöründe, yılların deneyimini ile müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan iş anlayışımızı bütünleştirerek sizlere hizmet vermekteyiz. İzmir’in tüm ilçelerine ulaşan özel servis hizmetimiz, profesyonel personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Alanında son derece uzman teknik ebimiz, Arçelik marka beyaz eşyanızdaki sorunu anında tespit etmekte ve anında sizlere uygun çözüm önerilerini sunmaktadır.

Çok uygun fiyatlarda sunduğumuz hizmetler dahilinde, Arçelik marka tüm beyaz eşyanlarınızın gerekli tamiratları, düzenli yaptırılması gereken bakımları, tüm kurulum işlemleri ve de onarım işlemleri yer almaktadır. Sizler de Arçelik Servis İzmir firmalarından güvenilir ve profesyonel bir özel servis hizmeti aradığınızda, internet adresimiz ya da iletişim numaralarımız üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğumuz kaliteli hizmetten, özel servis olarak bizlerin farkıyla yararlanmak için 7 – 24, istediğiniz her an müşteri destek hattımıza ulaaşabilir, tüm sorunlarınızı bildirerek en kısa çözümü elde edebilirsiniz. Standartların üzerinde sunduğumuz çözüm önerilerimiz ve de çözüm için sunduğumuz uygulamar sonucu, en kısa sürede beyaz eşyanızı eskisi gibi kullanabilir ya da kurulumunu emin ellere teslim edebilirsiniz.

Sunduğumuz hizmetler dahilinde en önemli güvencemizi, kullandığımız parçalar için 1 yıl garanti veriyor olmamız oluşturmaktadır. 1 yıl içinde kullandığınız parçalardan kaynaklı herhangi bir sorun yaşadığınızda, garanti kapsamında bizlere başvurabilirsiniz. Son derece güvenilir ve de hızlı bir Arçelik Servis İzmir (Beyaz Eşya) için hemen bizlerle iletişime geçin.