Beyaz eşya üretiminde uzun yıllardan beri hizmet veren Zanussi; televizyon, çamaşır makinesi, buzdolabı ve mutfak gibi ev eşyalarında tüketicilerine büyük kolaylıklar sunan ürün gruplarına sahiptir. Kalitesi ve dayanıklılığı ile bilinen Zanussi ürünleri Türkiye pazarında uzun süreden beri satışta olan, yaygın satış ağıyla birçok eve giren ve kullanıcılarının memnun kaldığı ürünlerdir. Birçok yerde üretim tesisi bulunan firma, doğaya ve insana dost cihazlar üretmektedir. Zanussi servis hizmetimizle, mobil ekiplerimiz tüm Zanussi arıza ve bakım ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap verebilmektedir.

Firmamız tarafından sunulan tüm Zanussi Servis işlerimizde titiz bir çalışma yürüten ekiplerimiz, cihazlarınıza hızlı müdahale gerçekleştirerek uzun süreler boyunca sizleri bekletmeden tekrar ürünü kullanabilmenizi sağlayacaktır.

Teknik bilgi bakımından yüksek personellerle sunduğumuz servis hizmetimizde, Zanussi ürünlerinde uzmanlaşmış, markanın yeni çıkardığı tüm ürün gruplarını takip eden ve eğitimlerini bu doğrultuda alan elemanlarla çalışıyoruz.

Adresinize gelen personellerimiz arıza tespitinizi kısa süre içerisinde çıkararak size bir fiyat teklifi sunacaklardır. Piyasaya göre makul olan fiyat teklifimizi kabul etmenizle birlikte cihazınızın tamir süresi başlayacaktır. Cihazınız üzerinde bulunan parçalarda değişim sağlarsak 1 yıl boyunca ilgili parça garantimiz kapsamında olacaktır.

Zanussi servis hizmetlerimize ulaşabilmek için haftanın 7 günü 24 saat boyunca 444 88 48 numaralı telefondan bizi arayabilir, müşteri hizmetlerine bağlanarak cihazınızla ilgili tüm soru ve sorunları iletebilirsiniz. Size cevap verecek olan müşteri temsilcimiz talebiniz doğrultusunda ekiplerimizi en kısa süre içerisinde adresinize yönlendirecektir.

Bilgi için; http://www.zanussiservis.co