Günümüzde kişiler ev kiralamak ya da satın almak için emlak hizmetlerine başvurmaktadır. Ev kiralama ya da satın almanın yanı sıra sistem içerisinde müşteriler satmak istedikleri evleri gösterime sunabilmektedir. Kişilerin emlak ihtiyacına yönelik tüm içerikler https://aramadur.com bünyesinde bulunmaktadır.

Emlak hizmeti içerisinde kişilere güncel satılık ve kiralık ilanlar verilmektedir. Site içerisinde ana sayfada yeni eklenen ilanlar kullanıcılara görselleri ile birlikte sunulmaktadır. Diğer kullanım avantajlarından birisi de akıllı ve hızlı bir site içi arama sistemine sahip olması. Verdiğiniz ilanlar ücretsiz olarak 180 gün boyunca yayınlanmaktadır. Gün sayısı sonrasında ise ev satma, ev alma ya da ev kiralama ilanlarının tümü güncellenebilmektedir.

Araç Kiralama, Satış ve Alımı

Araç kiralama işlemi alım sisteminden daha karlı olduğundan kiralama hizmeti pek kişi tarafından talep edilmektedir. Araçların özelliklerine ve kiralanma süresine göre fiyat aralıkları değişiklik göstermektedir. Sistemin kullanıcılara kiralama üzerinden sunduğu avantajlar arasında arabaların ayrıntılı görsellerinin paylaşılması ile gerçekleşmektedir.

Satılık otomobiller ilan içerikleri arasında yerini almaktadır. Kişilerin acil bir şekilde satması gereken araçlar site aracılığı ile en kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

Site Kullanım Avantajı

Günümüz internet sistemleri içerisinde kişilere belirli aralıklarda ilanlar verilmektedir. Sistemlerin pek çoğu sadece satış işlemlerine yönelik olarak aracılık oluşturmaktadır. Fakat site bünyesinde kullanıcılar hem araç alımı gerçekleştirebilmekte hem alım işlemlerini kısa sürede oluşturabilmektedir.

Emlak hizmeti avantaları arasında kişilerin ayrıntılı görsellere sahip ev ilanlarına anlık olarak ulaşması durumu bulunmaktadır. Günlük, haftalık ya da aylık kiralanmak istenen evler de aynı şekilde ilan çeşitleri arasında yerini almaktadır. İlan gün sayısı olarak 180 gün kişiler ilanlarını müşterilerine gerekli kriter ve özelliklerde yayınlayabilmektedir. Sistem içerisinde hizmet aralığı fark etmeksizin ise ücretsiz işlemler oluşturulmaktadır.

İlan Vermek İçin Nasıl Üye Olunur?

Sistem içerisinde kullanıcılardan belirli bilgiler talep edilerek alım ve satım ilanlarının yayınlanması imkânı sunulmaktadır. İlan yayınlama durumu öncesinde üyelik işlemleri gerekli olmaktadır. Aynı zamanda sistemde mevcut tüm ilanların ayrıntılı olarak incelenmesi de kayıt işlemleri ile sağlanmaktadır. Üyelik işlemleri alım satım ve kiralama ilanları gibi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kullanıcılar üyelik işlemlerini hem bilgilerini sisteme yönlendirerek hem hızlı kayıt olarak oluşturabilmektedir. Hızlı kayıt sistemi bünyesinde kullanıcılar Facebook hesap bilgileri ve Google hesap bilgilerini siteye göndermektedir. Üyelik işlemleri hızlı kayıt dışında da oldukça kısa ve zaman bilgiler üzerinden tamamlanmaktadır.

Sistem Nasıl Kullanılır?

Üyelik işlemini gerçekleştiren kullanıcılar üyelik alanında kullanıcı adı ve şifre belirlemesi yapmaktadır. Kullanıcı adı ve şifre sisteme giriş için gerekli olan ana bilgiler olarak kaydedilmektedir. Giriş işlemleri ile birlikte sitede bulunan ilan hizmet alanlarından gerekli alana giriş yapılmalıdır. Kullanıcıların sitede belirtilen kriterlerde ilan yayınlaması kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Site kullanımı ücretsiz olup aynı zamanda tüm ilan içerikleri ücretsiz bir şekilde yayınlanabilmektedir.

Kullanıcıların sitede bulunan kriterlere uymaması sonrasında ise e-mail adresine uyarı gönderilmesi olası bir durum olmaktadır. Gerekli düzenleme, bilgi ve fotoğraf içerikleri sağlanarak ilan sistemde 180 gün olarak yayınlanmaktadır. İlan veren kişiler ve ürünlere talep gönderen müşteriler sohbet ve mesaj alanından pazarlık edebilmektedir. Kullanıcılar sitenin görüntü ilan alanından ise ilanlarına bakan kişileri ve kendi hesaplarını da kolayca inceleyebilmektedir.