Özel servis tarafından sunulmakta olan hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız sizleri de aramızda görmekten dolayı mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Teka Servis ekibi olarak uzun zamandan beri bu sektörün içerisinde yer alıyor ve müşterilerimize profesyonel bir şekilde hizmet vermek için bir yıl boyunca parça değişimi ve işçilik garantili hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Yani bir yıl içerisinde bizim tarafımızdan değiştirmiş olan parçalarda herhangi bir şekilde problem meydana gelecek olursak yeniden ücret ödemek zorunda kalmadan ücretsiz bir şekilde bakım ve onarım işlemlerini yeniden yaptırma şansına sahip olacaksınız.

Ayrıca müşterilerimizin ne zaman isterse bize ulaşabilmesi için çağrı merkezimiz sürekli olarak açık bulunuyor. İstediğin zaman bizi arayabilir ve ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçerek hizmet almak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Ülkemizde hizmet vermekte olan özel servislerin büyük bir bölümü herhangi bir şekilde garanti vermediği için kullanıcılar mümkün olduğu kadar yetkili servisleri tercih ediyor.

Fakat Teka Ankastre Servis ekibi olarak bir teknik servisten beklediğiniz tüm olanakları sizlere sunmanın yanında, uygun fiyat talep ettiğimiz için bugüne kadar bir çok mutlu müşteri ile beraber çalışma fırsatını elde ettik. Eğer siz de bizimle çalışan mutlu müşterilerimizin arasında yer almak istiyorsanız hemen internet sitemiz üzerinden çok daha detaylı bir şekilde bilgi alabilir ve uygulama işlemlerine kısa süre içerisinde başlayabilirsiniz. Kaliteli hizmet almak sizin de hakkınız. Hemen arayın ve gerekirse evinize kadar gelelim.

İnternet sitemiz: http://www.tekaservisleri.com