İnstagram Takipçisi Satın Almak İsteyenlere Tavsiye; Crovu.co

Tanıtımlar
3 Ocak 2018
6.814 OKUNMA
2 YORUM
Facebook
Twitter
Google +

Bu yazıyı tanıtım yazısı gibi değil de okurlara bir tavsiye niteliğinde hazırlıyorum.

Türkiye’de instagram hesaplarına takipçi hizmeti sağlayan onlarca sayfa var. Bunlar arasında benimde kararsız kaldığım, haklı bir şüphe ile kalite arayışına girmiştim. Çünkü çoğu kişinin de tecrübesi ile de sabit ki alınan takipçilerin bot olması, yabancı ve aktif olmayan üyelerden oluşması gibi durumlarla çok karışılaşan oldu.

Bu gibi olumsuz tecrübeleri sıfıra indiren bir tavsiyede bulunayım;  Crovu.co

Sistemin kalitesine ilave destek ekibinin de özverili yaklaşımı da bonus oluyor. Çünkü müşteri memnuniyetini öncelikli hedefleri :)

En çok endişe edilen konular da crovu ile ortadan kalkıyor. Şifrenizi vermiyorsunuz, herhangi bir sisteme dahil olmuyorsunuz. Aldığınız hizmet de anında aktif oluyor.

Diyebilirsiniz bu vaatleri veren onlarca kişi var ama kalite farkını iş işten geçtikten sonra anlaşılıyor. Olumsuz tecrübeler yaşamamak adına ben crovu.co’yu instagram takipçisi almak isteyen arkadaşlara tavsiye ediyorum.

Söylemeden geçmeyim; daha önce hiçbir yerde görmediğim otomatik telafi seçeneği de mevcut. Ben takipçi aldım, şu kadar düştü şu kadar takipten bıraktı gibi sorunları da ortadan kaldırıyorlar. Bide işin içine ödemeleriniz için taksit seçeneği getirmişler.

Daha benim uzun uzun yazıp anlatacağım onlarca şey var ama aşağıda verdiğim bağlantıya tıklayıp inceleyin, sistemin daha söylemediğim onlarca özelliğini de görmüş olacaksını.

https://crovu.co/instagram-takipci-satin-al/

Facebook
Twitter
Google +
YORUMLAR

  1. Emin’e karanan

    Peki diyelim ki 100 beğeni satın aldım bu sayıyı farklı resimler için paylaştırabiliyor muyuz

  2. Muaz Lomemi

    ben buradan takipçi satın aldım, takipçiler bildiğin bot hesaplar. Açıklamalarında yazdığı gibi doğal ve organik hesaplar değil. Pişman olmamak için satın almayın

Yorum yaparak bu yazıdaki tartışmaya katılın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*