Bu yazıyı tanıtım yazısı gibi değil de okurlara bir tavsiye niteliğinde hazırlıyorum.

Türkiye’de instagram hesaplarına takipçi hizmeti sağlayan onlarca sayfa var. Bunlar arasında benimde kararsız kaldığım, haklı bir şüphe ile kalite arayışına girmiştim. Çünkü çoğu kişinin de tecrübesi ile de sabit ki alınan takipçilerin bot olması, yabancı ve aktif olmayan üyelerden oluşması gibi durumlarla çok karışılaşan oldu.

Bu gibi olumsuz tecrübeleri sıfıra indiren bir tavsiyede bulunayım;  Crovu.co

Sistemin kalitesine ilave destek ekibinin de özverili yaklaşımı da bonus oluyor. Çünkü müşteri memnuniyetini öncelikli hedefleri :)

En çok endişe edilen konular da crovu ile ortadan kalkıyor. Şifrenizi vermiyorsunuz, herhangi bir sisteme dahil olmuyorsunuz. Aldığınız hizmet de anında aktif oluyor.

Diyebilirsiniz bu vaatleri veren onlarca kişi var ama kalite farkını iş işten geçtikten sonra anlaşılıyor. Olumsuz tecrübeler yaşamamak adına ben crovu.co’yu instagram takipçisi almak isteyen arkadaşlara tavsiye ediyorum.

Söylemeden geçmeyim; daha önce hiçbir yerde görmediğim otomatik telafi seçeneği de mevcut. Ben takipçi aldım, şu kadar düştü şu kadar takipten bıraktı gibi sorunları da ortadan kaldırıyorlar. Bide işin içine ödemeleriniz için taksit seçeneği getirmişler.

Daha benim uzun uzun yazıp anlatacağım onlarca şey var ama aşağıda verdiğim bağlantıya tıklayıp inceleyin, sistemin daha söylemediğim onlarca özelliğini de görmüş olacaksını.

https://crovu.co/instagram-takipci-satin-al/