Türkiye’nin lider beyaz eşya üreticileri arasında yer alan Altus, keseye uygun beyaz eşyalar üreterek geniş bir kitleye hitap etmektedir. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmayı hedefleyen Altus, geniş satış ağı ve ürün çeşitliliğiyle beyaz eşya satın almak isteyenlerin tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Altus ürünleri uzun yıllar boyunca arıza çıkarmadan çalışan, kaliteli ürünlerdir. Ancak bu ürünler de zaman içerisinde eskime ve yıpranma sonucu arızalar meydana gelebilir. Tüm Altus ürünlerinde deneyimli personellerimizle sunduğumuz Altus servis hizmetimiz, mobil ekiplerimizle anında müdahale gerçekleştirebileceğiniz hızlı bir hizmettir.

Altus Servis ekibimiz teknik bilgi bakımından sektördeki tüm servislerden daha donanımlı, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, kaliteden ödün vermeden sundukları hizmeti en hızlı şekilde gerçekleştiren personellerle oluşturulmuştur. Müdahale ettiğimiz her Altus ürününde, markanın orijinal yedek parçalarını kullanarak, tamir işlemini garantili ve güvenilir hale getiriyoruz.

Parça garantili hizmetimizde, değişimini sağladığımız parçalara 1 yıl garanti sunuyoruz. Bu süre içerisinde parça tekrar arızalanırsa firmamız tarafından ücretsiz olarak değiştirilecektir.

Altus servis numaramız olan 444 88 48’den bizi arayarak arıza kaydı yaptırabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz cihazınızla ilgili tüm detay bilgileri alarak sizlere tamir prosedürümüz hakkında detaylı bilgi sunacak ve ekiplerimizin gelmesini istediğiniz zamanı not alacaktır. 7 gün 24 saat süresince hizmet veren ekiplerimiz randevu saatinde adresinizde olarak tamir işleminizi yapmaya başlayacaklardır. Firmamız üzerinden alacağınız servis hizmetlerinden çok memnun kalacaksınız.