Buzdolabı, çamaşır makinası, fırın ve bulaşık makinası gibi kullandığınız cihazlarınızın markası Electrolux ise bir adım öndesiniz demektir. Kaliteli ve uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünlere sahipsiniz demektir. Ancak istenilmeyen durumlarda arıza gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Memnun kalarak kullanacağınız bu markanın ürünleri genel anlamda çok arıza vermezler. Ancak arıza durumunda Electrolux servis konusunda bizlerden destek alabilirsiniz.

Profesyonel, uzman ve kalıcı çözümler arayanlar için Electrolux servis hizmetimizden faydalanmak istemenizin tek sebebini tecrübe sahibi teknik ekibimiz ile gerçekleştiriyor olmamızdır. Özel olarak verdiğimiz bu hizmetimizin tüm detaylarını web sitemizden öğrenebilirsiniz. Servis konusunda 7/24 hizmet verdiğimiz doğrudur. Cihazlarınız arızalandığında yerinde hizmeti gerçekleştiriyoruz. Diğer amatör servisler gibi buzdolabınızı evinizden alarak haftalarca tamir için götürmeyiz.

Sizler bize şikayeti telefonda ilettiğinizde biz zaten arızanın ne olduğunu anlıyor ve ona göre yanımızda tam 1 yıl garanti ile sunduğumuz ilgili parçayı takıyoruz. Anında ve hızlı servis hizmeti için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Teknolojinin ne kadar hızlı geliştiğinin hepimiz farkındayız. Bu sebeple firmamız her geçen gün gelişen bu teknolojiyi yakından takip eder ve gerekli çözüm desteğini teknolojiden yararlanarak yerine getirmektedir.

Ekibimize güveniyoruz! Sizde güvenebilirsiniz. Çünkü güleryüzlü hizmet sunan personellerimiz alanında profesyonel ve gerekli görülen tüm eğitimlere tabii tutulmaktadırlar.

Zanussi servis hizmetimizde bakım, kurulum, onarım, tamir, arıza tespiti ve parça değişimleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.