512 adet led içerisinde bulunan P10 Led Panel günümüzde pek çok alanda kullanılmaktadır. Etkili bir tabela kullanımı olarak tercih edilebilen bu paneller, gece ve gündüz çok daha fazla fark edilebilirlik özelliği bulunuyor. 140 dereceden belli olan oval ledler kullanılan bu paneller modüler istem bir ürün olmaktadır. Bu nedenle kurulumu oldukça pratik olmaktadır. Müdahale etmek istediğinde ise pratik bir şekilde ayarlanabilmektedir. Bilgisayar ve basit bir program erişimi ile istenilen font ve karakterlerde yazılar yazılabilir. Firma logonuzu sabit ya da hareketli olarak giftlerden oluşması mümkün olmaktadır. Tabelanın satırlara bölünerek kullanılması da mümkün olmaktadır. P10 paneller ile dijital imsakiyelerden açık hava reklamcılığına pek çok alanda kullanımlar elde edilebiliyor.

P10 LED PANEL NEDİR?

Bu alanda çok fazla tercih edilen Rgb Led Panel oldukça uygun maliyetlidir. Bu nedenle pek çok alanda kullanılabilmektedir. Kullanımı da oldukça ekonomik olmakta ve her yerde kullanımı sağlanmaktadır. Ömrü uzun olan paneller, genellikle kültür sanat merkezlerinde de kullanılmaktadır. Özlü sözler, sanata dair sözlerde kullanılmaktadır. Özellikle farklı merkezlerin önlerinde güzel sözler için kullanılmaktadır. Kullanım alanları arasında sınıf tahtaları da bulunmaktadır. Döviz kur göstergeleri de bu panellerle yapılmaktadır. Çeşitli konferanslarda da görsel sunumlarda tercih edilmektedir. 3 temel rengi ile tüm renklerde görüntü sağlanabiliyor. Spor sahalarında da performans göstergeleri de bu panellerden faydalanmaktadır.

Pixel aralıkları belli olan ürünler, modüler olması itibari ile kolay bir şekilde kullanılmaktadır. Su geçirmez dış etkilerden etkilenmemesi itibari ile de Cnc Kasa açık hava reklamcılığında da tercih edilebilirler. Ekranlarda 2- 3- 4 satır olarak kullanılabilmektedir. Logo ve benzeri grafik ürünleri de bu alanda gösterilmektedir. Kontrol kartlarında animasyonlar bulunuyor. Flash desteği ile de animasyonlar hazırlanan bu tabelalarda yer alabiliyor. Profesyonel olarak kullanılan bu modeller istenilen ebatlarda da üretilebiliyor. Hazırlanan bu modüller üst üste ya da yan yana konularak kullanılabilmektedir. Parlaklıkları da göz yormamaktadır. IP65 standartlarında üretilen bu modeller özel contalı olarak üretilmektedir. Bu şekilde çok pratik bir şekilde kurulumu ve kullanımı kolaydır.