Mobilya modellerinde yeni yılla birlikte yeni dekorasyon örnekleri de kendisini iyiden iyiye göstermeye başladı. Uzman mobilya tasarımcıları tarafından hazırlanarak 2018 yılına en özel ev dekorasyon modasında bu yılın önde gelen mobilya modelleri tamamen farklı kimlikleriyle karşımızda durmaktadır. Bütün bunlar yansıtmış oldukları nitelikler esas alınarak tamamen sıra dışı ve tamamen göz alıcı renk ve desenleriyle yeni yılın modasını yansıtmaya en öne çıkan özellikleri bir arada vermeye devam etmektedirler. 2018 yılına en özel halleriyle bu yıl öne çıkan mobilya modelleri olarak kuşku yok ki avangart stil dekorasyon kendisini iyiden iyiye göstermektedir. Peki bu modelin öne çıkan özellikleri nelerdir , bunların üzerinde durmak gerekir.

2018 koltuk takımları

chester koltuk takımları 2018

2018 yılına özel dekorasyon modellerinden birisi olarak koltuk takımları 2018 yılında saray modasını andıracak. Böylelikle barok ve rokoko üslubunu andıran altın yaldızlı bir koltuk modası bu yılın öne çıkan tasarımını oluşturacak. Söz konusu bu tasarım baz alındığı zaman tamamen sıra dışı bir yönü bulunarak koltuk takımlarının öne çıkan tüm yepyeni örnekleri bulunmaktadır. Bu örnekleri dikkate alındığı zaman altın varak stilin bütün koltuk boyunca kendisini göstereceği hemen belirtilmelidir. Gerek koltuk ayaklarında gerekse koltuk takımlarının her birisinde altın kaplı bir görünüm hakim olacaktır. Bu da kendinizi evinizde değil de adeta bir sarayda hissetmenizi sağlayacak.

2018 yemek odası takımları

yemek odaları 2018

2018 yılına özel yemek odaları 2018 modelleri de aynı dekorasyon örneklerinde tasarlanarak geliştirildi. Özellikle İnter Mobilya ayrıcalığıyla çok özel fiyat avantajları sayesinde sunulmaya devam edilen birbirinden şık ve birbirinden gösterişli örnekler yemek odası takımları arasında bulunan belli başlı örneklerini teşkil etmesi bakımından son derece önde gelen örnekleri yansıtmaktadırlar. Bütün bunların dışında yine yemek odası takımlarında altınla kaplanmış mumluklar, şamdanlar ve oturma grupları kendinizi bir sarayın içerisinde ağırlanırken hissetmenizi sağlayacak.

Bütün bu özellikleriyle mobilya modelleri 2018 yılının bambaşka bir ev dekorasyonu stillerini yansıtmaya devam eden örneklerine yer verildiğinde tamamen sıra dışı ve tamamen bambaşka bir hizmetin mobilya modelleri 2018 yılında kendisini göstermeye devam eden özellikler olarak sunulmaya devam edilen örnekler olacaktır.