Ben geldim, hemde yeni tasarım ile

Güncel
18 Temmuz 2014
5.986 OKUNMA
19 YORUM
Facebook
Twitter
Google +

Uzun bir aradan sonra, tekrardan bloga yazı girmenin mutluluğunu yaşıyorum dostlar :)

Uzun süre işlerin yoğunluğu yüzünden buraları ihmal ettim, ne yazı girebildim ne her gün istisnasız girip takip ettiğim blogları inceleyebildim. Çok geri kaldım farkındayım.

Bu birkaç aylık uzak kaldığım dönemde, Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi ( eski adıyla Selçuk Ünversitesi ) Bilgisayar Öğretmenliği bölümünden geçen ay itibariyle mezun oldum. Malumunuz mezuniyet dönemi biraz sıkıntılı geçiyor, üzerine iş yoğunluğu da eklenince uyumaya zor vakit bulduğum günler oluyor(du).

Çok şükür 4 yıl bitti, ‘ama nasıl bitti gelin bide bana sorun’ diye bir cümle sarf etmeyeceğim öyle abartılacak bir eğitim sürecinden geçmedim :) Şu anda öğretmenliğe hak kazanmış hatta öğretmen olmuşum ( öğretmen olmuşum ama öğretmen olarak görev yapıyorum, yapacağım ya da devlet beni öğretmen olarak görevlendirecek diye bir şey yok tabi :) haberim yok. Okuduğum 4 yılın bana tek  getirisi kısa dönem askerlik yapacak olmam.

Uzun bir ara diyorum ya gerçekten bana çok çok uzun geldi, bloglardan uzak kaldığım dönem. Öyle alışkanlık olmuş ki günlük takip ettiğim bloglara bakamamak, girip uzun uzun yorumlar yazamamak. Ama bundan sonra, geçen birkaç ayın telafisini yapacağım inşallah :)

Kendimi bloguma affettirmek için arayüzü tamamen değiştirdim, bunu bir kaç aydır zaten düşünüyordum fakat sadece düşüncede kalıyordu. Ramazan döneminin girmesi ile ufaktan başlayayım, hiç değilse biraz daha sade bir çalışma yapayım istedim.  Sadece kişisel yazılarla da kalmayıp malum kategorilerde yazıları günlük olarak girmeye çalışacağım. Bunun için de temaya bir revize şart olduğu için böyle bir değişiklik yaptım :)

Umarım beğenirsiniz, eleştirileri de yorum olarak yazmanızı önemle rica ediyorum. Ona göre düzenlemeleri de zaman içerisinde yapmaya çalışırım. Ayrıca yeniden takip edilecek bloglar listesini oluşturuyorum, isteyenler blog adreslerini de yorumlara bırakabilirler :)

Allah’a emanetsiniz, artık buralardayım :)

Facebook
Twitter
Google +

ÖNCEKİ YAZI

«

YORUMLAR

 1. İsmail Çakır

  Hoop hayırlı olsun abi , gayet şık bir tasarım karşımızdasın =)

 2. Oooo emre abi döktürmüşüz yine :) Tasarım yakıp geçiriyo vallahi :D

 3. Mert Can Eyriyer

  Yunus Emre abi ellerine sağlık harika bir tema olmuş :)

 4. Numan Türle

  Yine güzel bir tema ile blog renklenmiş abi :) hoş geldin tekrar :)

 5. Sinan Özen

  Bu Teman’da Hoşuma Gitti abi ama eksikleri var gibi sağ sidebarı fazla sevmedim :)

 6. Hayırlı olsunn :) Takipteyim. Tasarım gayet hoş :)

 7. Yine Yemre, yine güzel bir tema. Tekrar hoşgeldiniz :)

 8. ooo fena fena :))

 9. selimatalay

  Yıllarca boşuna demedim abi zevkine inancım tam diye hakikaten bunu göstermişsin yeni teman ile yine farkını ortaya koymuşsun :)

 10. Abi tekrar hoşgeldin. Üst kısım hoşuma gitti ama sidebar gözüme çok karışık geldi. Bu temayı geliştirirsen çok daha güzel olabilir. Bu arada ne zaman Satışa çıkartıyorsun ? :)

 11. Abe Paylaşımlarını Dört Gözle Bekliyorduk :) Tema Muhteşem Olmuş Eline Sağlık…

 12. Sabah Kemal Cansu

  Tekrardan hoşgeldin abi :). Tema çok hoş. Elim alışmış yemre.com yazıp logonun üstündeki şarkıyı dinlemeye şimdi girince garip oldum. :)

 13. Abi uzun yıldır yaptığın temalara hayretle bakıyorum. Bu tasarım anlayışı çok hoşuma gidiyor. :) Tekrar hoş geldin :)

 14. Tema çok hoş olmuş. Başarılar dilerim.

Yorum yaparak bu yazıdaki tartışmaya katılın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*